Thursday, Feb 21, 2019
پنج شنبه, 02 اسفند, 1397
قوانین و مقررات
         

متقاضی عزیز و گرامی
توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین موسسه فرهنگی مطبوعاتی نشرآوران از سوی کاربر می باشد .
1-توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های موسسه فرهنگی مطبوعاتی نشرآوران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های موسسه فرهنگی مطبوعاتی نشرآوران تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود

2-سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
موسسه فرهنگی مطبوعاتی نشرآوران به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

3- ثبت، پردازش و ارسال سفارش
- روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. موسسه فرهنگی مطبوعاتی نشرآوران به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
4- کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت موسسه فرهنگی مطبوعاتی نشرآوران به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. موسسه فرهنگی مطبوعاتی نشرآوران همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در موسسه فرهنگی مطبوعاتی نشرآوران به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری،
حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای موسسه فرهنگی مطبوعاتی نشرآوران محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

5- موسسه فرهنگی مطبوعاتی نشرآوران مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود.
حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای موسسه فرهنگی مطبوعاتی نشرآوران محفوظ است.بدیهی است در صورت عدم ارسال شماره های متعهد شده وجه مشترکین عودت می گردد.
6- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت موسسه فرهنگی مطبوعاتی نشرآوران حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای موسسه فرهنگی مطبوعاتی نشرآوران
محفوظ است. موسسه فرهنگی مطبوعاتی نشرآوران در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت موسسه فرهنگی مطبوعاتی نشرآوران می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
7- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
 
021 - 88 72 32 28-9
آمار بازدید کنندگان:
امروز:12 نفر
این هفته:837 نفر
کل:138764 نفر
©2018 NashrAvaran All Right Reserved